O mnie

Hej, Ty! Tak, Ty!

Dziękuję Ci, że wpadłeś (lub -łaś) na mojego bloga. Jeśli tu jesteś, to zapewne chcesz poznać mnie i moją sylwetkę bliżej, prawda? Wiem, nie mylę się. W wielu kwestiach popełniam błędy, ale nie w tej.

A więc przechodząc do meritum - mam na imię Maciej. Dla przyjaciół "Deni". Wołaj na mnie, jak chcesz. Mam dwadzieścia cztery lata i właśnie kończę studia na Uniwersytecie imienia Adama Mickiewicza. W weekendy staram się odwiedzać swoją rodzinną wieś koło Chojnic, ale nie zawsze się to udaje (imprezy, hobby, sesja i te sprawy). Studiuję dziennikarstwo i medioznawstwo na II stopniu.

Zapewne zapytanie, dlaczego powstał ten blog? Istnieje wiele trudnych pytań, ale to akurat jest bardzo proste. A może nie? W każdym razie postaram się Wam to wytłumaczyć.

Jestem dość szaloną i pomysłową osobą. Za tym faktem przemawiają chociażby moje rude, kręcone i nieokrzesane włosy (mam też piegi, ale ukrywam je pod pudrem, coby mnie ludzie nie brali za Pipi Pończoszankę). Mam wiele pasji i mnóstwo znajomych. Staram się nie ograniczać w żadnej kwestii, ponieważ wyznaję zasadę, że życie jest tylko jedno i trzeba je przeżyć w możliwie jak najlepszy sposób. Nie wolno stawiać sobie granic, bo te w istocie nie istnieją.

I o tym właśnie będzie ten blog. O wszystkim i o niczym. Trochę technologii, lifestyle'u, trochę sportu, trochę podróży, trochę wpisów z pamiętnika. Będą porady i moje narzekania. Przemyślenia mniej lub bardziej filozoficzne. Będzie akurat o tym, co wpadnie akurat do mojej głowy jako myśl.

Bądźcie ze mną i przeżywajcie wszystko tak, jak ja. No, przynajmniej spróbujcie. Chciałbym, abyście tego bloga tworzyli również i Wy. Nie bójcie się komentować, doradzać i krytykować (nie gryzę, serio!). Podsuwajcie pomysły na posty, pokazujcie się i mówcie, o czym chcecie przeczytać. Postaram się spełnić Wasze oczekiwania i postaram się jak tylko mogę, aby publikować wpisy, które nie będą nikogo zanudzać.

No, to mnie już znacie. A teraz przedstawcie się!